Holandsko

Holandsko

Lukášek ještě neměl ani čtyři měsíce a my jsme se vydali autem do Holandska. Tatínek tam měl závody v plavání, jelikož jsme s cestou počítali dopředu, nechali jsme Lukynkovi udělat jeho první cestovní pas - když na foto koukám nyní, tak už by to chtělo pas nový. Závody se konaly v Eindhovenu (mistrovství Evropy masters). Cestu jsme zvládli na jedničku s hvězdičkou, Lukášek ji převážně prospal. Byli jsme ubytovaní v krásném domečku, cítili jsme se jako doma. Následující dny jsme tatínkovi a jeho týmu Swimmpower Prague fandili. A jako správní fanoušci jsme měli i stejné dresy jako tatínek.

Po dvou závodních dnech jsme se přesunuli do Amsterdamu. Měli jsme dva dny na poznávání města, musím říct že mě Amsterdam okouzlil, narazili jsme jen na pohodové lidi. Poznávání města jsme si zpříjemnili dobrým vínem a jídlem. Lukášek převážně spinkal a byl spokojený s rodiči.

Cesta domů byla stejně pohodová, Lukášek nám je úžasným parťákem při cestování autem.

Jaké zkušenosti s dálkovým cestováním máte vy? Myslíte si, že je to zbytečné hazardování anebo jste stejně akční jako naše rodina? My razíme heslo, že je Lukášek spokojený všude tam, kde jsme spokojení my s taťkou.

Dekorace ze špuntů

Dekorace ze špuntů

6 let spolu

6 let spolu