Svatba

Svatba

Naše svatba pro mě byla dokonalá. Ano, patřím mezi ty ženy, které si svatbu přejí. S Lukem jsme spolu žili 6 let, než se rozhodl mě požádat o ruku. Žádost to byla originální, v den jeho narozenin. Byli jsme doma, již byl večer a my byli v županech, povečeřeli jsme u jídelního stolu a pak se Luk začal nějak zakoktávat, vytáhl krabičku s prstýnkem... no bylo to krásné, dojemné i veselé. Pro mě začalo super období - plánování svatby. Plánovala jsem intenzivně rok, vše jsem denně konzultovala s vybranou svatební agenturou Svatby podle Katy. Nyní vás ve formě koláží provedu naším svatebním dnem.

Největší dominantou byl Bukovanský mlýn. Výzdoba byla větrníková a v růžové barvě. Počasí bylo jako na objednávku.

Dopoledne bylo ve znamení příprav. Luk vítal svatební hosty, já se ukázala až před oltářem.

Na tuhle chvíli nikdy nezapomenu, byla jsem tak nervozní, klepala jsem se a taky jsem si poplakala.

Obřad byl delší, ale krásný. Nasadili jsme si prstýnky a dali první novomanželskou pusu. Pak gratulace, to bylo také moc pěkné...

Překvapení od Katy, svatebčané po nás házeli okvětní lístky, nezapomenutelný pocit, připadala jsem si jako celebrita. A holoubci - nemám je ráda, ale přežila jsem to a na videu vypadají moc hezky. To jsem celá já, pro pěkný záběr udělám téměř cokoliv.

Tahle série fotek se mi moc líbí, už si ani nepamatuji co byla taková sranda.

Po obědě jsme vyrazili pózovat, Luk vše vydržel na 1, byl pochválen i fotografem. Pro svatebčany byl připraven program, degustace vína ve sklípku, svatební noviny anebo otiskování prstů na svatební strom.

Došlo i na srandičky, obdiv klukům, že skočili v košilých do balíku slámy, hlavně můj muž se svou sennou rýmou.

Doposud necenzurované foto, ale světe div se? Šaty to přežily.

Náš první novomanželský tanec, čtvrt roku před svatbou jsme trénovali valtz, chodil k nám soukromý lektor na hodiny tance. Samozřejmě jsme dělali chyby, ale málo kdo to poznal.

Tancovalo se hodně, večer se rozjela slušná diskotéka, DJ byl super, zahrál nám okamžitě to co jsme si přáli.

Ráda bych do jedné koláže vložila všechny svatebčany, ale není to reálné, bylo nás přes padesát. Děkuji všem, co byli s námi v náš svatební den, bez vás by náš den nebyl tak pohádkový.

Nemám ráda kýčovité fotky, ale tyhle dvě se mi líbí...

Je to téměř dva a půl roku po svatbě, možná už si mí blízcí myslí, že by to nadšení a euforie měla opadnout, ale ne, i po té době je pro mě svatba jeden z nejkrásnějších dnů. I po takové době mám zpětnou vazbu, že naše svatba inspiruje a to hřeje u srdce. 

Velké poděkování patří:

Koordinace: Svatby podle Katy, foto: Kamil Saliba, makeup: Kateřina Hrabalová, účes: Jiří Kočí, video: Martin Cigánek.

Paříž

Paříž

Pandora

Pandora