6 let spolu

6 let spolu

S Lukem se známe od roku 2002. Potkali jsme se na střední škole, já jsem byla v prvním ročníku, Luk ve čtvrtém - maturant. Celou střední školu jsme byli přátelé, Luk po maturitě vyrazil plavat a studovat do Prahy, občas jsme si napsali přátelskou sms. Když se objevil v Krnově, tak jsme zašli na kávu, povídali jsme si. Zapomněla jsem se zmínit, že jsme celé čtyři roky měli každý svou lásku. Až když jsem byla na vysoké škole v Liberci, čerstvě singl, tak jsme se s Lukem více sblížili... a od roku 2006 si žijeme ten NÁŠ příběh. S Lukem jsme toho spolu do svatby zažili opravdu hodně. Níže jen pár fotek, fotky nemapují co vše jsme zažili, ale je tam hezky vidět jak se měníme. Myslím si, že jedno zůstává stejné a to naše zářivé úsměvy.

2006 - oficiálně jsme spolu od 11.11.2006, připadá mi, že jsme úplné kuřátka.

2007 - v tomhle roce jsem oslavila dvacáté narozeniny.

2008 - koukám, že to byl rok s mikádem a oškubanou ofinou.

2009 - úspěšně jsem dokončila své studium na vysoké škole.

2010 - po škole jsem byla rok nezaměstnaná, zaměřila jsem se na sebe a bojovala jsem s kily, krásně jsem zhubla, o mém celoživotním hubnutí bych mohla napsat knihy.

2011 - slavíme, v dubnu mě Luk požádal o ruku! Po šesti letech.

2012 - první půl rok jako blondýna a po svatbě čas na experimentování a změnila jsem barvu vlasů na hnědou.

A to jak si s námi pohrál čas po svatbě, po narození Lukáška uvidíte v dalších článcích.

Vzpomínáte rádi na vaše začátky s partnerem? My s Lukem ano, rádi a docela často, smějeme se nad tím jak jsme vypadali, jak tloustneme či hubneme, jak měníme účesy...

Holandsko

Holandsko