První rodinné video

První rodinné video

Jednoho dlouhého dne, kdy jsme si doma s Lukáškem pouštěli DVD z naší svatby, mě napadla myšlenka. Říkala jsem si, že mám milion Lukáškových fotek, ale téměř žádné video (v mobilu něco málo ano, ale jinak nic). Že by to chtělo zachytit jeho smích, kulišárny, lumpárny, radost, chůzy, atd a nás s ním. Doma jsem to řekla a Luk mi řekl ano, jen po mě nic nechtěj a zařiď to. Okamžitě jsem rozeslala email s poptávkou x kameramanům (s emailem i myšlenkou mi opět pomohla kamarádka Janinka), někteří reagovali obratem, někteří vůbec! Mým výběrem prošla slečna Jana Bušková z Plzně (Zvěčněte se). Janinka mi odpověděla na mé dotazy a že jich bylo, nic pro ni nebyl problém, domluvily jsme termín a společně se těšily na den D. 

Janinka, byla skvělá, sympatická, usměvavá, no okamžitě mezi nás zapadla a Lukášek si ji rychle zamiloval. Janču mohu jen doporučit.

Vybrala jsem den, kdy se u nás konala pouť (Břevnovské posvícení), náhodou u nás byla na víkend i moje maminka s mužem a také jsme pozvali tetu Janinku se strejdou, kteří nám během natáčení a pózování hlídali kočárek a osobní věci. Když se řekne pouť, jsou to pro mě barvy, dobroty, úsměvy :-) tohle všechno jsem chtěla zachytit a myslím si, že to tak i je.

Pouť a cukrová vata, pochutnala jsem si.

Tak a teď dost řečí, já jsem z videa nadšená, chvílemi i dojatá, vidím se jak si klip pouštím za x let a brečím nad tím, jak byl Lukášek malinký, roztomilý, krásný, sladký, atd atd...

Vím, že tohle není naše poslední video, ale příště to bude snad i s Lukáškovou sestřičkou. Líbilo se vám video? Tohle jsme my - HARNOLOVI - veselá kopa.

Maminčiny perníčky

Maminčiny perníčky

Bugaboo

Bugaboo