Bugaboo

Bugaboo

O kočáru Bugaboo (dále jen BGB) jsem snila ještě za svobodna, to jsem ani netušila,  že budu vdaná a že budu máma. V mých snech a představách byl teda kočár s růžovou stříškou! V těhotenství jsme s Lukem párkrát zašli omrknout trh, mě to táhlo k BGB, nechali jsme si představit BGB Cameleon 3, mě okouzlil hned - jeho rozkládání, skládání, rozměr korby, váha, snadné ovládání jednou rukou, možnost rychlé výměny střechy, atd atd. Po dlouhých konzultacích jsme se pro kočár rozhodli, vyhrál to BGB Cameleon 3 All black, koupili nám ho Lukovi rodiče. BGB pro mě znamená styl! Miluju ho a stejně tak všechny stylové maminy, které ho mají.

Kočárek jsem měla doma od šestého měsíce těhotenství, pamatuji si jak ráda jsem ho testovala a jezdila s ním po domě. Nejvíce jsem se těšila až tam Lukáška dáme poprvé. První jízdu a první měsíce nám zpříjemnila střecha z limitované edice s Paul Frankem, byla krásná, veselá a Lukynek ji rád sledoval jak na slunku prosvítala.

Na podzim jsem pořídila set Cars z limitované edice Andy Warhola. Set obsahoval střechu a kryt hlubokého lůžka. Byl to krásný kousek, elegantní, často zaujal i muže a ti ho hodnotili jen pozitivně.

V lednu, to měl Lukášek devět měsíců jsem přešla z hlubokého lůžka na sportovní variantu Cameleona. Sporťáku jsem se vyhýbala dlouho, ale musela jsem, Lukynek už mi vyskakoval ven, mě se sporťák na Camovi nelíbí.  Jo a vysvětlování rodině a okolí, proč má nožky při spinkání vyvýšené?!?! Děsně nepříjemné a pořád dokola... No ale zpět ke Camovi, v téhle fázi byl kočárek All black, včetně fusaku, ten není od BGB a to mě dodnes štve. Ale za zmínku stojí i krásná BGB deka v béžové barvě.

K prvním narozeninám jsme Lukáškovi koupili golfky, přesný název BGB Bee + All Black. I tenhle  kočár mě nadchnul - opět snadné skládání a rozkládání (ještě rychlejší a snadnější než Cam). Vzpomínám si na tu euforii, když jsem si kočár z obchodu odvážela. Rovnou jsem pořídila letní střechu a to žlutou s pruhy uvnitř. Postupně jsem ke kočáru ladila outfity a žlutou barvu jsem si zamilovala.

Při prvním praní žluté střechy jsem nasadila střechu původní - černou. Nějakou dobu byl kočár All black - tuhle variantu miluju asi nejvíc, černá je pro mě elegance největší a hodi se ke všemu. Pořídila jsem na sedák podložku - je to praktičtější na údržbu, zvolila jsem šedou.

Letošní podzim prožíváme s šedou střechou, ta je i prodlužovací, pro nás příjemná novinka. 

Okolo sebe mám pár kamarádek, které jsou také pyšnými majitelkami BGB kočárů. Občas pořídím společné foto a dnes mi z toho vznikla krásná koláž. Kočky, děkuji, že jsem společné fotky mohla použít.

Veškeré příslušenství, včetně kočárů kupuji ve Vanda Store, zde se ke mě vždy pěkně chovali, obchod doporučuji kamarádkám a známým. Tým Vanda store se chová profesionálně, vždy se tam cítím velice dobře a nyní se těším až navštívím novou prodejnu i s kavárnou.

První rodinné video

První rodinné video

Vánoční podtácky

Vánoční podtácky