Podzimní Stromovka

Podzimní Stromovka

Před pár dny jsme měli podzimní focení, ve Stromovce jsme se sešli s přáteli. Měli jsme domluvenou fotografku z Brna. Ráda bych vám dnes představila práci mladé, talentované a hlavně usměvavé Lucie Sasínkové. Začátek focení byl mírně rozpačitý, my to tak máme vždy, že nám chvilku trvá, než se otrkáme a skamarádíme. Nakonec jsme si focení moc užili, i počasí jsme si na ten den objednali na jedničku s hvězdičkou.

Výsledná práce Lucinky mě okouzlila, Lucka jako jedna z mála fotografek zasílá předem náhledy, tudíž jsem sama vybrala, kde nám to nejvíce sluší, snad :-)

Konečně mám nádhernou společnou fotku s Kačenkou, s touhle kráskou trávím spoustu času a ještě o ní hodně uslyšíte. Myslím si, že s fotky je cítit, jak silné a pevné je naše přátelství.

No a naši bobánci? Tohle je lovestory sama o sobě. Když doma řeknu, že jdeme ven s tetou, Lukášek už jásá a nadšením volá Báááája (Barunka pro vysvětlení).

Při focení došlo i na srandičky, aneb my pro super záběr uděláme téměř vše.

Často od svých kamarádek slýchám, jak moc se jim líbí, to jak krásně dokumentujeme život s Lukáškem. A hlavně obdivují mého muže, že mu nevadí pózovat, že jejich muži by do toho nešli. Holky, já dávám Lukovi vždy na výběr, do ničeho ho nenutím... My máme hold pózování před objektivem moc rádi, snad mluvím za nás všechny.

Foto: Lucie Sasínková

Vánoční podtácky

Vánoční podtácky

O mně