2. narozeniny a dárky získávají

2. narozeniny a dárky získávají

Milé čtenářky, konečně jsem se prokousala vašimi krásnými komentáři a přáním k narozeninám mého blogu. Řádky byly opravdu od srdce, některé mě dojímaly (v dobrém), ostatní mě rozesmály. Dokonce jsem si zasloužila básničku :-) a já si toho strašně moc vážím. Dnes udělám radost patnácti z vás :-) Všechny vaše přání jsem si zapsala do tabulek, poté proběhlo losování a dnes se dozvíte co vám pošlu a hlavně komu to pošlu. Ke jménům jsem připsala odkud byl komentář - zdali na FB, pod článkem na blogu, anebo zdali se vyplatilo sdílení... Dost bylo slov, vše podstatné je níže a zde také moc děkuji sponzorům za nádherné dárky pro vás, všech si moc vážím!!!

Výbornou lahvinku vína od Alkohol.cz posílám paní Štěpánce Čechové (blog).

Poukázka do eshopu eFitness.cz poputuje k Anetce (blog).

Na Feedo.cz nakoupí paní Jana Pechová (Facebook).

Slevový kupon do Jinohrátky.cz udělá radost Romči (blog).

Šmoulí čepičku JUUJ si vybere paní Lenka Číhalová (blog).

Balíčky T by Tetesept od KupKosmetiku.cz poputují k paní Aleně Bittengerové (blog) a Barboře Klimkové (Facebook).

Nespresso hrníčky udělají radost paní Ditě Genin (FB), balení nových káv poputuje k Markétě Melzochové (FB) a k Evě (blog).

Kosmetický balíček od Pharma Future poputuje k paní Markétě K. (blog).

Tři poukázky z Urbanlux.cz jistě vykouzlí úsměv na tváři dámám - Petře Belatkové (blog), Lucii Jiříkové (sdíleno na FB) a Tereze Černé (blog).

A poslední poukázka na nákup v Zoot.cz je pro Petru Baštanovou (FB).

Všem gratuluji a poprosím vás, napište mi na email veronika.harnolova@gmail.com co jste vyhrály a poté se domluvíme na dalším postupu. Snad máte radost!!! Mějte se všichni moc hezky a již brzy pro vás budou další soutěže o krásné dárky, V. 

Veru a její okamžiky štěstí

Veru a její okamžiky štěstí

Rodinný víkend

Rodinný víkend