2. narozeninová soutěž #EOS

2. narozeninová soutěž #EOS

Tak se dívám, že soutěže se vám líbí a já z toho mám upřímně radost. Nyní pro vás mám desítku EOS produktů, nejen balzámy, ale také něco na ruce a celé tělo. Já mám EOS balzámy moc ráda a vždy u sebe nějaký mám a nyní je chci rozdat vám, čtenářkám :-)

#EOS

Takzvané vajíčka jsem dostala ve velikém počtu a nejen ty. Mám pro vás i skvělé krémy na ruce a krémy na tělo. Proto jsem se rozhodla, že se o ně podělím jak na Instagramu, tak zde na blogu i na Facebooku. Jelikož nechci posílat třicet balíčků s balzámy, rozhodla jsem se, že budu posílat balíčky po třech a vy se o ně podělíte. Proto chci aby jste označovaly své kamarádky, maminky, tety, prostě ty nejbližší a jim pak nějaký dáreček dáte za mě :-) Více se dočtete níže v podmínkách…

IMG_5888.JPG
IMG_5865.JPG

A co musíte splnit, pokud chcete vyhrát EOS dárky?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol

  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila

  3. Napiš komentář pod foto na FB, nebo zde pod článek na BLOGU - S kým se o balzám, krémy na ruce a na tělo podělíte? Na FB označujte v komentářích.

  4. Kdo SOUTĚŽ nasdílí, bude do losování zařazen 2x

Podmínky jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář. Soutěž bude ukončena v pátek 23.11.2018 v 19:00 hodin, co nejdříve se pokusím vyhlásit výherce.

IMG_5790.JPG
IMG_5885_Facetune_20-11-2018-17-35-15.JPG

Tak šup šup soutěžit :-) Ať vám to můžu poslat!!! Můj dům je zaplněný dárkama pro vás :-)

3. narozeninová soutěž #F&F

3. narozeninová soutěž #F&F

1. narozeninová soutěž #CCC

1. narozeninová soutěž #CCC