Vánoce 2017

Jako každý rok i letos si dovolím malou rekapitulaci letošních Vánoc. Celkem s grácií jsem zvládla nakoupit vánoční dárky, stromeček jsem nazdobila týden předem,  dárky jsem zabalila doslova na poslední chvíli a letos nejsem vůbec spokojená s naším stromečkem :-( Jaké tradice ani letos nesměly chybět? Mám ručně dělanou baňku z trhů a sešli jsme se s našimi parťáky v centru Prahy? Věří Lukášek stále na Ježíška? Byly naše Vánoce opět kouzelné? Dostala Veru rozum a přestala bojkotovat každoroční "povinné" návštěvy na Moravě? Dostali všichni dárečky, které si přály? O tom se dočtete v dnešním článku....

Read More

Soutěž o vánoční balíček Phytomer

Jestli něco daruji opravdu ráda, tak jsou to dárkové balíčky/kazety/sety. Podle mě jsou to hodně vděčné dárky pro všechny z rodiny, teď před Vánoci jsou dárkových balení plné regály. Já mám tu čest vám dnes představit dárkový set od Phytomeru, který obashuje hydratační sadu produktů. Já osobně Phytomer používám od odlíčení, masek, peelingů, olejíčků až po hydratační krém, který je i v dnešním balíčku. Dárkový hydratační set obsahuje hydratační krém, peeling pro šetrné ošetření , hydratační masku a ještě třpytivou toaletní taštičku, kterou můžete samostatně dále používat. Phytomer mi pro vás věnoval jedno dárkové balení v hodnotě 1160,- Kč. Více o podmínkách soutěže v článku...

Read More

Testování Ceresitu

V naší domácnosti dnes a denně bojujeme s vlhkostí. Napsala jsem na tohle téma již x článků. Je pochopitelné, že v zimě to bývá nejvíce znát, jelikož tolik nevětráme. Já každý druhý den peru dvě pračky prádla, denně vaříme a taky si napouštíme pravidelně plnou vanu. Z tohoto všeho se tvoří vlhkost, nejhorší je to se sušákama s prádlem. Sušičku nemám. Byla jsem moc ráda za možnost testování pomocníka Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360°, který vám níže detailněji představím.

Read More

Metalická soutěž

Můj oblíbený eshop KupKosmetiku.cz prodává kosmetiku Essence a ta oslavila své  15. narozeniny. Eshop se rozhodl nadělovat dárky!!! Mám ohromnou radost, že vám dnes mohu představit tři balíčky, které jsem pro vás dostala. Jsou plné metalických pigmentů na nehty + krycí lak metal shock k tomu. Já sama si metalické nehty dělám často, je to snadné a fakt hodně efektivní. Essence laky na nehty převažují v mé sbírce laků už x let, doslova mě baví kombinace cena versus kvalita. Spousta parády za málo peněz, značka ideál. Tak snad se balíčky budou líbit i vám :-)

Read More

Tipy na vánoční dárky

První adventní neděle je za námi a to už je vážně načase začít nakupovat dárky. Můj článek dnes bude plný tipů na vánoční dárky pro ženy a pro muže. Jsou to věci, které doma mám, nebo si je přeji a možná udělají radost i ženám ve vašem okolí. Dárky pro muže jsou o tom samém, něčím se mi povedlo udělat radost a třeba by to v budoucnu mohlo pomoci i vám. Článek bude plný odkazů, takže pokud nakupujete dárky online, tak se vám to bude hodit úplně maximálně.

Read More