S Lukem se známe od roku 2002. Potkali jsme se na střední škole, já jsem byla v prvním ročníku, Luk ve čtvrtém - maturant. Celou střední školu jsme byli přátelé, Luk po maturitě vyrazil plavat a studovat do Prahy, občas jsme si napsali přátelskou sms. Když se objevil v Krnově, tak jsme zašli na kávu, povídali jsme si. Zapomněla jsem se zmínit, že jsme celé čtyři roky měli každý svou lásku. Až když jsem byla na vysoké škole v Liberci, čerstvě singl, tak jsme se s Lukem více sblížili... a od roku 2006 si žijeme ten NÁŠ příběh. S Lukem jsme toho spolu do svatby zažili opravdu hodně. Níže jen pár fotek, fotky nemapují co vše jsme zažili, ale je tam hezky vidět jak se měníme. Myslím si, že jedno zůstává stejné a to naše zářivé úsměvy.

2006 - oficiálně jsme spolu od 11.11.2006, připadá mi, že jsme úplné kuřátka, mlaďoši největší, já jsem trochu experimentovala s barvou vlasů, dnes vidím, že to byla chyba. Luk si udržuje svůj praktický krátký sestřih.

2007 - oslava mých dvacetin. Já nechávám dorůst ofinku, dost bylo oškubaných vlasů.

2008 - žádné radikální změny, asi jsem se konečně našla a neexperimentovala jsem, dole vpravo koukám, že je Luk hodně nakrátko.

2009 - úspěšně jsem dokončila své studium na vysoké škole! Dodnes jsem na sebe pyšná, nebyla jsem zrovna studijní typ a Bc. je pro mě maximum. Co se týká mého vzhledu, tak tohle jsem já, mikádo, blond melíry a rovna ofina.

2010 - po škole jsem byla rok nezaměstnaná, zaměřila jsem se na sebe a bojovala jsem s kily, krásně jsem zhubla, o mém celoživotním hubnutí bych mohla napsat knihy.

2011 - slavíme, v dubnu mě Luk požádal o ruku a já nechávám vlasy růst.

2012 - před svatbou jsme si zaletěli do Paříže. Po svatbě prudká změna image - z blondýny na hnědovlásku (občas nazrzlou) - toužila jsem po změně, ale nebylo to praktické, barva se z vlasů vymývala, vlasy se více mastily. 

A to jak si s námi pohrál čas po svatbě, uvidíme v článku o mém těhotenství...